Balıkesir Evde Ek İş Ek İş İlanları

Balıkesirde-Ek-İş

 

Marmara ve ege denizinde sahili bulunan Balıkesir de yeni iş ilanları genellikle verilmekte olup, iş arayanlar için yeni iş bulmada çok önemli diyebiliriz. Ek bir sermaye gerektirmeden kolaylıkla   yapılan ek işler hem boş vaktinizi nakite çevirmek hem de maddi anlamda rahatlamak için çok önemlidir. Evde veya part yapan bu işleri yapanlar zamanla daha rahat kavraya bilmektedirler bu tür işleri.
Balıkesir ek iş ilanları  evde boncuk, yapma bahçeli evleri olanlar için kapıda çeşitli sebzeler yetiştirip sebzeciler veya kurulan pazarlarda anlaşacakları pazarcılara vererek iyi kazançlar sağlayabilirler. Öte yanda evde dizilen boncuk, kolye, bileklik ve tütün sarma gibi  diğer tüm takı işlerine firmalar paket veya adet olarak fiyatlandırırlar ,bu alımlarda günlük veya aylık belli bir limitle çalışmaktadırlar.

Balıkesir Evlere Ek İş İlanları Veren Firmalar Ne Kadar Kazandırır ?

Balıkesir evlere ek iş ilanları veren firmalar    Yukarıda belirtiğimiz gibi Balıkesir de son zamanlarda şehrin gelişmesi ve hareketlenmesiyle birlikte firmaların verdiği işlerden günlük 40-50 tl gibi kazançlar sağlayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Balıkesir evde çocuk bakımı  yaz ve kış aylarında firmaların verdiği işlerin yanında evde iş imkanı veren şahsi bireylerle de çalışabilirsiniz bunun en önemli örneği evde çocuk bakımı, evde çocuk bakımı son zamanlara çok rağbet gören iş haline geldi. Eğer sizde evde çocuk bakmak istiyorsanız, aşağıda iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz bu sayede bakıcı arayan aileler sizlere daha çabuk iletişime geçebilir. Bunun yanında şehrin birkaç noktası yapmak istediğiniz işi yazarak iletişim bilgilerinizi verirseniz çok daha çabuk iş bulma imkanınız olacaktır muhakkak.

Evde Tütün sarma işi yaparak kazanç sağlamak

Son zamanlarda sigaralara gelen aşırı zamlar yüzünden tütün sektörü çok hareketlendi. Sigaraya günlük 15 tl vermek istemeyen insanlar mecburen daha uygun olması nedeniyle tütüne yöneliyor. Tütüncüler kendileri yetiştiremedikleri için tütün sarma işini belli bir komisyon karşılığında evlerde yaptırıyorlar. Sizde el becerinize güveniyorsanız merkezde veya ilçelerde bulunan tütüncülere uğrayarak bu işi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz

Ayrıca bu linkten evde iş imkanı veren ilanları da kontrol edebilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir